0Item(s)

Nemáte žádné položky v nákupním košíku.

Bezdrátové nabíječky

Pokud vám vadí kabely z klasických nabíječek pro smartphony, tak vhodnou alternativou pro vás by mohly být bezdrátové nabíječky. Před koupí si dobře ověřte, zda váš telefon podporuje bezdrátové nabíjení.

Jak funguje bezdrátové nabíjení smartphonů?

Základem pro funkční nabíjení přes bezdrátová zařízení je takzvaný standard Qi. Pokud má váš smartphone integrovaný tento standard, tak ho nabijete jednoduchým položením na bezdrátovou nabíječku. V případě, že smartphone nedisponuje takovým nastavením, lze dokoupit speciální podložku na bezdrátové nabíjení

Nabíječky mají v sobě zakomponované cívku, která po napojení do elektřiny vytváří kolem sebe magnetické pole. Jeho dosah je velmi malý, obvykle méně než 1 centimetr. Právě proto byste měli mít mobil položený přímo na nabíjecí ploše.

Jak si vybrat bezdrátovou nabíječku?

Když víte, že váš mobil podporuje bezdrátové nabíjení, nastává proces výběru. V našem sortimentu mobilního příslušenství najdete různé modely - od standardních přes vertikálně až po externí.

Důležitým parametrem je výkon nabíječky. Ten determinuje to, jak rychle se smartphone nabije. Je třeba počítat s tím, že bezdrátové nabíjení je pomalejší než klasické přes kabel. Právě proto doporučujeme tyto nabíječky používat zejména na noc nebo když mobil nepotřebujete.

Potřebujete poradit s výběrem? Rádi vám pomůžeme .

Product was successfully added to your shopping cart.

Bezdrátové nabíječky

Nastavit sestupně

   

Položky 128 z celkem 35

  1. 1
  2. 2
Nastavit sestupně

   

Položky 128 z celkem 35

  1. 1
  2. 2