Xiaomi

Příslušenství pro Xiaomi

Brýle, fólie, kryty a obaly pro váš mobilní telefon Xiaomi a chytré hodinky na jednom místě! Z naší nabídky si určitě vyberete to nejlepší a stylové příslušenství pro ochranu vašich zařízení.

Sklo a fólie pro Xiaomi

Hydrogelové fólie poskytnou displeji Xiaomi dostatečnou ochranu před nečistotami a poškrábáním. Kromě toho mají speciální "samoopravnou" vlastnost pro drobné škrábance a jsou příjemné na dotek.

Plastové oboustranné kryty s fólií ochrání vaše zařízení Xiaomi před poškozením pádem nebo poškrábáním. Nebo si vyberte jeden z flexibilních silikonových/TPA potahů s fólií s dokonalým designem.

Jednou z nejoblíbenějších ochran displeje je stále ochranné sklo – vyrobené z tvrzeného skla, které vydrží i pád. A v případě, že je  sklo poškozeno, vaše displej zůstane  v pořádku. Mezi novinky patří ochranné  kryty objektivů zadní kamery.

Kryty a pouzdra pro Xiaomi

Stylové zadní kryty pro mobilní zařízení, které dodají vašemu telefonu Xiaomi specifický vzhled a zároveň ochrání záda a všechny hrany náchylné k oděru. Pokud nejste fanouškem fólií a diapozitivů na displeji nebo chcete dvojitou ochranu, vyberte si z našich oboustranných krytů – a už nedochází  k poškrábání.

Pro milovníky elegantního stylu máme k dispozici praktická peněženkové a skládací pouzdra na mobilní telefony nebo skládací pouzdra na mobilní telefony, do kterých se vejdou karty, deštník a potřebné dokumenty.

Náhradní díly pro Xiaomi

Nehody se čas od času stávají - nebojte se, najdete také náhradní kryty baterií a šroubováky  pro váš mobilní telefon Xiaomi .  Máme náhradní kryty v různých barvách.

Řemínky a obaly hodinek Xiaomi

Chraňte své hodinky plastovým ochranným rámečkem nebo krytem na celý displeji.  Díky svému umístění na zápěstí jsou hodinky často vystaveny neočekávaným "zraněním" - zasažení nebo poškrábání.

 Kromě ochrany jim můžete také dát nový vkus - vyberte si z výběru z mnoha designových řemínků v mnoha působivých barvách, které jsou příjemné na nošení.

Navigace

Produkty 1-32 z 5585

Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam
  1. MY ART Ochranný obal Xiaomi Poco M4 Pro

    As low as 294 Kč
    SKLADEM - ODEŠLEME DO 24 HODIN

Produkty 1-32 z 5585

Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam