Datové kabely

USB kabely pro mobily

USB kabel je klíčový pro nabíjení nebo datový přenos z vašich zařízení. Nejlepší možnost je používat kabel přiložený k zařízení při koupi. Někdy však potřebujete mít k dispozici takový kabel na více místech nebo prostě potřebujete nový.

V naší nabídce určitě naleznete ten správný!

Jak se rozhodovat při výběru

Pokud se chystáte koupit USB kabel a nevíte si rady, zde vám nabízíme několik rad jak postupovat.

...Čítať ďalej

Správná koncovka

V první řadě je třeba zjistit jakou koncovku pro USB kabel podporuje vaše zařízení . Může to být Micro USB , Apple lightning nebo USB C. Pokud si nejste jisti, zkuste vyhledat informaci na internetu nebo se zeptejte známého.

Podpora napětí vaší nabíječky

Pro výběr správného kabelu je důležité zjistit jakou velikost proudu využívá k nabíjení vaše nabíječka . A následně vybrat takový, který podporuje stejnou nebo vyšší hodnotu. Jedná se totiž o vlastnost, která ovlivňuje rychlost nabíjení. Tato hodnota se často nachází napsaná malými písmeny na nabíječce. Jednotka je (A) a hodnoty jsou v rozmezí 1-5A.

Generace USB (rychlost přenosu dat)

Pro zajištění rychlého přenosu dat upřednostněte USB 3.0 a výše před starším USB 2.0. Pokud to ovšem není vaše kritérium, tak to nemusíte brát v úvahu.

Délka

Kabely pro nabíjení nebo přenos dat bývají většinou dlouhé kolem 1-1,5m. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete delší, jsou i takové možnosti. Riziko delších kabelů může být pomalejší nabíjení zařízení. Neplatí to ovšem vždy. Pokud výrobce uvádí spolehlivou rychlost, mělo by to být v pořádku.

Odolnost

Pokud plánujete s kabelem často manipulovat, je vhodné zvážit kvalitní provedení vnější vrstvy. Může to mít však vliv na cenu.

Navigace

Produkty 1-31 z 74

Nastavit sestupně
Stránka
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-31 z 74

Nastavit sestupně
Stránka
Zobrazení Mřížka Seznam