0Item(s)

Nemáte žádné položky v nákupním košíku.

DRŽÁKY NA MOBIL DO AUTA

  Mobilní telefon je v dnešní době věrným partnerem, kterého máme vždy po ruce. S érou chytrých telefonů přišlo množství aplikací umožňujících snadnou navigaci. Chceme se vždy rychle spojit se svými blízkými a mít jednoduše vše dostupné a pod kontrolou během několika kliknutí. Mobilní telefony jsou pro nás multifunkčními zařízeními, jejichž výhod se nechceme vzdát ani během řízení. Jak však zachovat bezpečnost a zároveň mít vše pod kontrolou? Odpovědí jsou držáky na telefon do auta. Na našich stránkách objevíte hned několik zajímavých typů.

Jak vybrat nejlepší držák do auta?

Otázkou je, co od svého nového držáku na telefon očekáváte. V případě, že je pro Vás prvořadé umístění telefonu, které Vám umožní využívat všechny technologické vymoženosti přístroje, optimální volbou je magnetický držák na telefon. Umožňuje udržet telefon bezpečně připevněn a zároveň mimo zorné pole. Magnetické držáky fungují na principu magnetů - jeden magnetický disk je umístěn na zadní straně telefonu, druhý je součástí stojanu.

 

Pro náročnější doporučujeme stojany do auta, jejichž součástí je bezdrátová nabíječka. Tento typ držáků se připojuje do ventilace. S jejich pomocí se už nikdy nebudete muset bát, že Vašemu telefonu dojde energie v té nejméně vhodné chvíli. Mějte všechny funkce k dispozici za jakýchkoliv okolností.

 

Kam umístit držák na telefon?

Držák na telefon můžete v podstatě umístit kamkoliv. Jak jsme již zmínili v předchozích řádcích, držáky se zabudovanou bezdrátovou nabíječkou je třeba umístit do ventilace. Často se s tímto umístěním setkáváme i při magnetických držácích, v podstatě je můžeme ale umístit podle preferencí. Přístrojová deska je najdoľúbenejším místem pro umístění držáku na telefon - umožňuje snadnou dostupnost k funkcím inteligentního telefonu. Umístěte vždy držák tak, aby Vám nebránil ve výhledu a zároveň bylo pro Vás jeho používání pohodlné. V naší nabídce se nacházejí i držáky, které jsou otočné. Díky této vlastnosti je manipulace s nimi ještě pohodlnější.

Product was successfully added to your shopping cart.

Držáky do auta

Nastavit sestupně

   

Položky 128 z celkem 36

  1. 1
  2. 2
Nastavit sestupně

   

Položky 128 z celkem 36

  1. 1
  2. 2